Nominowani – Pionier Wieku Cyfrowego
15 października 2018
Nominowani – Sukcesja z Sukcesem
17 października 2018
Show all

Nominowani – Dolnośląski Produkt Roku

Kategoria Dolnośląski Produkt Roku skierowana jest do firm, które wprowadziły na rynek rozpoznawalny w skali całej Polski produkt, rozsławiając tym samym Dolny Śląsk, jako miejsce, w którym został on wymyślony i wyprodukowany.


W 15. edycji Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza nominowanymi w kategorii Produkt Roku zostali:

Solgaz Sp. z  o.o.

Nominacja za unikatowy produkt, technologię “gaz pod szkłem” opracowany na Dolnym Śląsku, który osiągnął sukces rynkowy na wielu kontynentach. Kuchnia gazowa pod płytą ceramiczną jest bardziej oszczędna i bardziej ekologiczna (emisja tlenku węgla) niż zwykła kuchnia gazowa.

Zakład Porcelany Stołowej “Karolina” Sp.  z o.o.

Nominacja za porcelanę “Fine Bone China” zaprojektowaną i produkowaną na Dolnym Śląsku, która odpowiada najnowszym trendom designerskim. Produkt ten jest rozpoznawalny na całym świecie i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych i wielkich potentatów takich jak IKEA, ZARA, Tchibo, St. Gobain.

FIAB

Nominacja za nową linie zgrzewarek wysokiej częstotliwości zaprojektowanych na Dolnym Śląsku we współpracy z Politechniką Wrocławską i tu także produkowanych. Maszyny cechują się niższą masą, łatwiejszym dostępem dla operatora, skróconym czasem cyklu działania, a dzięki temu zwiększoną wydajnością.

Gratulujemy!