Ogłoszono nominacje do Dolnośląskich Gryfów 2020
14 października 2020
Dolnośląskie Gryfy 2020 rozdane!
28 października 2020
Show all

Wielka Gala Biznesu online. Zapraszamy!

Wielka Gala Biznesu 2020

Tegoroczna Wielka Gala Biznesu, podczas której poznamy Laureatów 17. edycji konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”, odbędzie się 26 października 2020 r. o godz. 19. Tym razem będą mogli w niej uczestniczyć nie tylko zaproszeni goście. Każdy zainteresowany może ją obejrzeć online.

Jak co roku uwieńczeniem konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” jest Wielka Gala Biznesu, na której spotykają się przedstawiciele wszystkich firm, samorządów i organizacji uczestniczących w przedsięwzięciu. Również w tym roku zaplanowano to znaczące wydarzenie. Niestety w związku z trudną sytuacją epidemiczną, będzie musiało odbyć się w nieco innej formie, niż pierwotnie zakładano.

–  Ogromnie cieszymy się, że mimo wielu trudności, spowodowanych przez pandemię koronawirusa, udało nam się również w tym roku zorganizować konkurs „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”. To naprawdę duży sukces – podkreśla Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. – Wiele starań włożyliśmy również w organizację Wielkiej Gali Biznesu, którą w tym roku zaplanowaliśmy na Stadionie Wrocław. Niestety ze względu na wprowadzone właśnie obostrzenia związane ze stanem epidemicznym, niewiele osób będzie mogło wziąć w niej udział. Jednak, aby wszyscy zainteresowani mogli współuczestniczyć w tym wydarzeniu, będzie ono transmitowane online na naszym kanale YouTube. Liczę, że dzięki temu weźmie w nim udział jeszcze więcej sympatyków Dolnośląskich Gryfów.   

Tegoroczną Galę poprowadzą Paweł Orleański i Paweł Kluz – wyjątkowy duet, który słynie ze swojego naukowo – magicznego show scenicznego. W koncercie finałowym wystąpi Anna Malek – jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek jazzowych, która jest obecnie na etapie tworzenia autorskiego materiału. Zafascynowana jazzem, soulem, funky, r’n’b i gospel. Uczestniczka programu X Factor (z zespołem Soul City), 38 i 39 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, a także Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie koncertowała z Opole Gospel Choir. Występuje również w zespole Funky Kleks oraz New Orleans. Działa jako wokalistka sesyjna. Obecnie jest także uczestniczką 11 edycji programu The Voice of Poland.

Z kolei oprawę muzyczną zapewni kwartet pod dyrekcją Wojtka Bergandera – basisty, kontrabasisty i kompozytora, członka zespołów Jabłonka, JazzBlaster, Orkiestra Piotra Dziubka, Krzysztof Żesławski Quartet oraz Funky Kleks, Natalii Lubrano i Anny Malek. Artysta ten współpracuje m.in. z Narodowym Forum Muzyki NFM, Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Wrocławskim Teatrem Pantomimy, Silesian Jazz Orchestra oraz z Wolną Grupą Bukowina. W 2019 u boku m.in. Leszka Możdżera wziął udział w nagraniach muzyki do filmu „Ikar – legenda Mietka Kosza”. 

Bezpośrednia transmisja Wielkiej Gali Biznesu dostępna będzie na online na kanale YouTube: ZIG – Pracodawcy i Przedsiębiorcy – https://www.youtube.com/channel/UCpjut7IlurcVUOXMk4lMYtw.

Początek transmisji – 26 października 2020 r., godz. 19.00
Serdecznie zapraszamy!

Chcieliby Państwo otrzymać bezpośredni link do transmisji w dniu wydarzenia oraz specjalny newsletter? Wystarczy się ZAREJESTROWAĆ – https://bit.ly/3dOVY9c