„Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” – wyróżnienie inne niż wszystkie

Drugi film promujący 15. edycję konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” już dostępny!
19 września 2018
“Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” – konferencja prasowa
1 października 2018
Show all

„Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” – wyróżnienie inne niż wszystkie

Konkurs „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” to połączenie tradycji z nowoczesnością. Dlaczego? Ponieważ w październiku podczas Wielkiej Gali Biznesu tradycyjnie poznajemy najlepsze firmy i instytucje z Dolnego Śląska oraz – dzięki modyfikowanym kategoriom konkursowym – jesteśmy na bieżąco z biznesowymi trendami i technologicznymi nowinkami.

Jubileuszowa edycja

Wkrótce po raz 15. wręczymy statuetki „Dolnośląskiego Gryfa”, a Laureaci dołączą do grona firm i instytucji, które decydują o innowacyjnym obrazie naszego regionu i wyznaczają kierunki rozwoju – nie tylko pozostałym firmom, lecz również konkursowi. „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” jest bowiem nagrodą wychodzącą naprzeciw rynkowym zmianom i oczekiwaniom przedsiębiorców. Co ważne: nagrodą od lat aktualną.

Umiejętność dostrzegania wartościowych inicjatyw, bycie wyczulonym na najnowsze trendy, dostosowywanie się do wymogów współczesnego świata, stawianie na prospołeczne pomysły, wreszcie: aktywizacja lokalna – to były i wciąż są główne wyznaczniki konkursu, za sprawą których dziś „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” może pochwalić się kilkunastoletnią historią – historią sukcesu przedsiębiorczego i zdolnego Dolnego Śląska.

Kapituła ekspertów

O prestiżu konkursu decydują przede wszystkim ludzie. Zwłaszcza ich ekspercka wiedza i doświadczenie. Do prac nad wyłonieniem Laureatów zapraszamy więc Rektorów wrocławskich uczelni, Przedstawicieli władz Wrocławia i Dolnego Śląska, Dyrektorów banków, Prezesów spółek oraz Właścicieli zasłużonych firm – w tym uhonorowanych statuetkami „Gryfa” w poprzednich edycjach. Dzięki czemu mamy pewność, że co roku wybory naszej kapituły są trafne i merytorycznie uzasadnione.

Jednocześnie chcąc pozostać aktualnymi i niezależnymi – jesteśmy otwarci na nowe pomysły i spojrzenia. Dlatego nasza kapituła jest ruchoma i co roku zapraszamy do niej nowych członków i członkinie. Wszystko po to, aby utrzymywać stały kontakt z dolnośląskim rynkiem i biznesem – i nagradzać to, co interesujące oraz nowoczesne.

Stąd w tym roku po raz pierwszy nagrodzimy firmę w nowej kategorii konkursowej: Start-up roku, skierowanej do start-upów, którym z powodzeniem udało się skomercjalizować swój produkt.

Warto być wyróżnionym

Wielka Gala Biznesu, podczas której poznamy Laureatów 15. edycji konkursu odbędzie się 22 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Wcześniej, bo już 2 października, na specjalnie w tym celu zorganizowanej konferencji prasowej, poznamy nominowane firmy i instytucje. Kto powalczy o prestiżową statuetkę „Gryfa” – gwarantującą rozpoznawalność w świecie biznesu, prezentację dokonań i nowe kontakty?

Jedno jest pewne. Zwycięzcami 15. edycji konkursu są wszyscy ci, którzy zdecydowali się wziąć w nim udział i przesłać ankietę zgłoszeniową. Bez naszych licznych uczestników – nie bylibyśmy w stanie stwierdzić, że przedsiębiorczość na Dolnym Śląsku ma się tak dobrze. Dziękujemy i zapraszamy już za rok!