14. edycja Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” szansą dla samorządów z Dolnego Śląska

Wystartowała 14. edycja Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”
10 lipca 2017
Przedłużono termin nadsyłania zgłoszeń na Konkurs!
12 września 2017
Show all

14. edycja Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” szansą dla samorządów z Dolnego Śląska

Organizatorzy Konkursu: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Związek Pracodawców Polska Miedź, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Pracodawcy RP oraz Partner Merytoryczny: firma PwC zapraszają do udziału w 14. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” – wyróżnienia towarzyszącego przemianom gospodarczym na Dolnym Śląsku, w ramach którego sukcesywnie nagradzane są m.in. samorządy znacząco przyczyniające się do wzrostu poziomu gospodarczego naszego regionu.

Udział w Konkursie stwarza możliwość wypromowania swoich powiatów i gmin, a także przyciągnięcia inwestorów. Zdobycie statuetki Gryfato również szansa na nawiązanie współpracy z ponadregionalnym środowiskiem biznesowym i naukowym – z korzyścią dla przedsiębiorców
i wszystkich mieszkańców.

W tym roku Organizatorzy Konkursu utworzyli nową kategorię dla jednostek samorządu terytorialnego: Nagrodę dla samorządów w tworzeniu własnej lokalnej marki, skierowaną do gmin i powiatów, które zrealizowały efektywną kampanię marketingową służącą budowie własnej marki oraz promocji danego regionu. Kapituła Konkursu przede wszystkim doceni kreatywne działania na rzecz wyróżnienia lokalnych walorów gospodarczych i turystycznych.

W ankiecie konkursowej, dostępnej na stronie www.gryfy.pl/Ankiety zarówno w wersji elektronicznej, jak i edytowalnej, znajdują się pytania o konkretne działania promocyjne inicjowane przez samorząd, mające zwiększyć zainteresowanie regionem ze strony potencjalnych inwestorów, turystów jak i innych interesariuszy. W tym także pytania o proces planowania i wdrażania kampanii marketingowej oraz przeprowadzania badań marketingowych.

Tradycyjnie o wysokim poziomie Konkursu decyduje skład Kapituły, której Członkami są znamienici eksperci i specjaliści w takich dziecinach jak: nauka, biznes i polityka – w tym rektorzy najważniejszych wrocławskich uczelni, przedstawiciele dolnośląskich samorządów oraz dyrektorzy, prezesi i właściciele najważniejszych przedsiębiorstw i instytucji Dolnego Śląska – odnoszący sukcesy na rynku krajowym i zagranicznym.

Ankiety konkursowe można przesyłać w formie elektronicznej lub pocztą tradycyjną na adres Organizatora:

Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy

ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43

50-059 Wrocław

z dopiskiem Konkurs „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”

w terminie do 22 września 2017 roku (również ankiety wysłane pocztą tradycyjną muszą trafić do biura organizatora do tego terminu).

Tegoroczna Wielka Gala Biznesu, wieńcząca 14. edycję Konkursu, odbędzie się 23 października 2017 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

W dotychczasowej 13-letniej historii Konkursu wzięło udział ponad 1200 przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego. Wyłoniono 99 Laureatów. W 2015 roku nadesłano rekordową ilość 200 zgłoszeń na Konkurs, a Wielka Gala Biznesu w 2015 i 2016 roku przyciągnęła blisko 2000 najznakomitszych osobistości Wrocławia i Dolnego Śląska.

Organizatorzy Konkursu mają nadzieję, że 14. edycja będzie cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a wyróżnione i nagrodzone jednostki samorządu terytorialnego staną się wizytówkami Dolnego Śląska.

Więcej informacji o Konkursie znajdziecie Państwo na stronie: www.gryfy.pl

Zapraszamy!