Nominowani Skuteczna Kampania Marketingowa
Nominowani – Skuteczna Kampania Marketingowa
14 października 2019
ZIG - MPK Wrocław Gryfy 2019
O Gryfie, który jeździł… tramwajem
18 października 2019
Show all

Nominowani – Start-up Roku

Nominowani Start-up Roku

Kategoria skierowana do start-up’ów (firm funkcjonujących nie dłużej niż 2 lata), którym udało się skomercjalizować swój produkt. Docenimy firmy, które dzięki swoim trafionym i oryginalnym pomysłom osiągają przewagę konkurencyjną na rynku, tworzą nowe rynki lub wypełniają nisze przez nikogo dotychczas niezagospodarowane.  Będziemy premiować trafną identyfikację ciekawych potrzeb rynkowych, na które swoją działalnością odpowiada firma oraz zrozumienie wpływu działalności na otoczenie. Start-up Roku powinien wyróżniać się także efektywnym pozyskiwaniem i wykorzystywaniem zasobów.


W 16. edycji Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza nominowani w kategorii Start-up Roku są:

Smartech-it Sp. z o.o. – twórcy platformy podpisu elektronicznego SignOnTheGo, dzięki której łatwo i bezpiecznie można podpisać dokumenty nie wychodząc z biura. Powstała ona z myślą o tym, aby usprawnić prowadzenie biznesu wszystkim przedsiębiorcom, niezależnie od skali firmy. Zapewnia użytkownikom bezpieczny podpis elektroniczny, gwarantując w ten sposób bezpieczeństwo transakcji i to, że dokumenty nie zostaną sfałszowane. Aplikacja SignOnTheGo pozwala też znacząco przyspieszyć czas zawierania umów i zaoszczędzić pieniądze, które pochłaniają koszty wydruku i wysyłki dokumentów. Dzięki eliminacji papieru pomaga też zmniejszyć negatywny wpływ biznesu na środowisko. Pomysłodawcą i założycielem SignOnTheGo jest Ray Silvain. Pochodzący z USA przedsiębiorca swoją karierę zaczynał w siłach zbrojnych USA, gdzie służył 13 lat w jednostce marines. Zdyscyplinowane podejście z sukcesem przełożył na środowisko biznesowe. Do Wrocławia trafił za względu na doskonałą opinię miasta jako centrum programistycznego.

BIOTTS – polska firma biotechnologiczna, rozwijająca nowatorskie receptury leków w obszarze onkologii, dermatologii oraz chorób autoimmunologicznych. Opracowała autorską technologię otrzymywania uniwersalnego transdermalnego systemu terapeutycznego MTC-Y (Multifunctional Transdermal Carrier-Y). Jego unikalne właściwości pozwalają na kilkukrotne zwiększenie biodostępności substancji czynnych, dzięki ich penetracji przez bariery skórne aż do kilkunastu centymetrów, sięgając tkanek miękkich oraz kości. System ten może uzyskać celowane działanie w chorobowo zmienionych tkankach. Zwiększając biodostępności substancji możliwe jest obniżenie dawki terapeutycznej, przy zachowaniu pierwotnego działania i jednoczesnym osłabieniu działań niepożądanych.

Gratulujemy!

Nominowani Start-up Roku