Wizjoner Przestrzeni
Nagrodzą twórców wyjątkowej przestrzeni
28 sierpnia 2019
Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes_rozwój
W biznesie liczą się innowacje
5 września 2019
Show all

Statuetki dla mistrzów marketingu

Skuteczna kampania marketingowa

Innowacyjność, pomysłowość oraz skuteczność – to główne cechy jakie powinna mieć kampania marketingowa, która zostanie nagrodzona jedną z tegorocznych statuetek Dolnośląskiego Gryfa.

Przedsiębiorstwa oraz samorządy z Dolnego Śląska, które chcą wziąć udział w tegorocznym konkursie „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”, już mogą się do niego zgłaszać. Nagrodzone będą tu najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu.

– „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to jedna z najważniejszych nagród biznesowych na Dolnym Śląsku – uważa Rafał Kociszewski, Dyrektor Oddziału Korporacyjnego Wrocław mBank, członek kapituły konkursu – Nagradza bowiem te firmy i organizacje, które rzeczywiście wyróżniają się w swoim otoczeniu przedsiębiorczością, zaangażowaniem, determinacją w dążeniu do celu, oraz działaniami na rzecz własnego otoczenia. Z pewnością warto to docenić.

Jedną z tegorocznych nowości w tegorocznej edycji konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” jest kategoria  „Skuteczna Kampania Marketingowa”.

– Firmy i instytucje podejmują wiele wysiłku, aby pozyskać odbiorców swoich produktów i usług, co zwykle przekłada się później na ich sukces rynkowy- uważa Rafał Kociszewski. – Chcemy docenić te starania, stąd też wprowadzamy w tym roku nową kategorię, w której przyznamy Gryfa – „Skuteczna kampania marketingowa”. Mogą tu wystartować podmioty, które w ciągu ostatnich dwóch lat zainicjowały oryginalną i skuteczną kampanię promocyjną lub wizerunkową, budującą lojalność, sympatię lub zaangażowanie klientów. Liczymy na to, że będzie tu naprawdę duża konkurencja.

Istotne będzie tu zwłaszcza innowacyjne podejście do określenia grupy docelowej, intrygująca oraz angażująca treść, spójny i trafiony język przekazu oraz dopasowane kanały komunikacji. Nagrodzona kampania marketingowa powinna wyróżniać się także współmiernym zaangażowaniem środków finansowych, czasu pracy oraz efektów jakie przyniosła.

Spośród kandydatów w każdej kategorii kapituła konkursu wybierze trzech nominowanych, a następnie zwycięzcę, który otrzyma statuetkę „Dolnośląskiego Gryfa”.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://gryfy.pl/ankiety/. Można je przesyłać do 15 września 2019 roku.

Tegoroczna Wielka Gala Biznesu XVI edycji konkursu odbędzie się 21 października 2019 roku w Narodowym Forum Muzyki.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Pracodawcy RP oraz partner merytoryczny – firma PwC. Mecenasem konkursu jest mBank S.A. Patronem Strategicznym wydarzenia jest firma Kaczmarski Group SA sp. z o.o. Sp. k. właściciel marki ChrońPESEL.pl i organizator Programu Rzetelna Firma.