Innowacyjność2www
Nominowani – nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój
8 października 2018
Ambasador Dolnego Śląska
Nominowani – Ambasador Dolnego Śląska
10 października 2018
Show all

Nominowani – Start-up Roku

Start-up roku

W tegorocznej edycji konkursu Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza pojawiła się nowa kategoria Start-up Roku. Nominowane firmy charakteryzują się przede wszystkim ciekawym i nietuzinkowym sposobem na biznes.


Nominowani w kategorii Start-up Roku to:

Genomtec

Nominacja za stworzenie podręcznego urządzenia diagnostycznego do diagnostyki molekularnej. Za to, że będąc mała firmą jej założyciele pomyśleli o rzeczach wielkich. Stworzone urządzenie wśród wielu zastosowań pozwala na szybką i trafną identyfikację chorób zakaźnych i ma zastosowanie w badaniach epidemiologicznych. Mobilność urządzenia pozwala na znaczące skrócenie czasu oczekiwania na wynik analizy, bez konieczności dalekiego transportu próbek.

BZB UAS

Nominacja za umiejętne wejście w wyjątkowo innowacyjny rynek. Za znalezienie niszy, pozwalającej na zdrowy rozwój, za pierwsze, udane próby współpracy z dużymi przedsiębiorstwami.

RezerwujSport

Nominacja za próbę zmiany tego, co wielu uważało za oczywiste, za identyfikację potrzeby rynku i próbę jej zagospodarowania oraz za umiejętne wykorzystanie sprawdzonych schematów.

Gratulujemy!